Our rooms


Single Room

Single room has one single bed. Single rooms of the hotel have showers.


Review

Double Room

Luxuriously furnished. Wooden floors in the bathrooms, some of the bathrooms are decorated with marble, decorated with ornate Belgian tapestries;

Review

Superior Room

All amenities and services founded in a Double room; More spacious than Double rooms;

Review

Superior Deluxe

Viskas, kas yra Superior tipo kambaryje.

Review

Junior Suite

Exclusive and  luxurious design;

Separate shower and bath or room with kitchenette;

The bathroom is decorated with marble;

Review

Queen Suite

Exclusive and extremely luxurious design, Super king size bed, Bathroom decorated with marble,

Several TVs, one of them in the bathroom. Part of the rooms with a fireplace, Silk wall hangings, Porcelain dishes and crystal glasses;

Review

Royal Suite

The most spacious and luxurious room, Exclusive and  luxurious design, Two separate rooms,

Super king size bed, Twin or separate shower and tub, Bathroom decorated with marble, Porcelain dishes and crystal glasses.

Review

Reviews


Tomas

Vilnius, Lietuva

Įspūdingas viešbutis su nepriekaištinga aptarnavimo kokybe. Kambariai švarūs ir patogūs, o personalas yra labai paslaugus ir draugiškas. Puikus vaizdas į miestą iš kambario lango. Gera vieta viešnagei - arti daugelio lankytinų objektų. Rekomenduočiau šį viešbutį tiems, kurie nori praleisti nuostabią atostogų dieną!

Paulius

Vilnius, Lietuva

Puikus viešbutis romantiškam pasibuvimui! Gražūs vaizdai iš kambario, jaukus interjeras ir nuostabi atmosfera. Viešbutyje yra viskas, ko reikia maloniam poilsiui su partneriu. Netoli esantys restoranai ir lankytinos vietos padarė mūsų viešnagę dar ypatingesnę.

Austėja

Vilnius, Lietuva

Imperial Hotel - vieta, kur atostogos tampa prabanga. Viešbutis sujungia eleganciją ir šiltą atmosferą. Labai patiko kambario išplanavimas ir šviežumas, taip pat personalo nuoširdumas. Viešbutis įsikūręs geroje vietoje, leidžiantis pasinerti į Vilniaus gyvenimo ritmą. Verta kartoti!

Conferences

Review

Wedding

Review

Pokyliai

Review